Foto 2009 - Klub Turistov Slimáci Veľký Meder

Turistický Klub Slimáci - Veľký Meder
Nagymegyeri Csigák - Turista klub
Prejsť na obsah

Foto 2009

Archív > Foto

SPRÁVA O ČINNOSTI SLIMÁKOV ROK 2009
  Turistický rok začal pre Slimákov z Medera spoločne už  po polnoci na spoločnej silvestrovskej zábave. Hneď prvú sobotu v roku sa väčšina opäť zišla na novoročnom pochode k poľovníckej chate. Tieto prvé soboty v mesiaci sa stali behom roka veľmi obľúbenými medzi členmi aj priaznivcami pobytu vo voľnej prírode.
   Okrem týchto sobôt bolo v pláne 21. akcií, v jednom prípade bolo nutné autobus odrieknuť pre nepriaznivé počasie. Šesť ďalších akcií sa podarilo uskutočniť. Na našich túrach do Potônských Lúk, Borinky, na  Višegrád, Pezinskú Babu, do Baky a na hrad Gýmeš,  sa zúčastnilo 203 turistov.
    Aktivity Slimákov neostali len pri peších túrach, organizovali sa aj štyri cyklotúry. Jedna na jar , tri cez letné mesiace. Jarná túra tradične k malému Dunaju, letné boli do Kolárova, Györujfalu a Jahodnej.
Cyklotúr sa zúčastnilo 46 cykloturistov.
     Pravidelne sa zúčastňujeme letného zrazu KST, ktorý sa konal tohto roku pri Senici na Kunovskej priehrade. Zrazu sa zúčastnilo 18 slimákov.
    Ani spoločenským akciám sa oddiel nevyhýba, keď sa už pravidelne úspešne zúčastňuje  súťaže vo varení gulášu na Sväto Štefanských dňoch v auguste. Koniec roka tiež nebýva zabudnutý, okrem výročnej schôdze 12.12.2009 spojenú skrátkou túrou, už niekoľko rokov úspešne organizujeme silvestrovskú zábavu pre našich členov a priaznivcov.
           
       Turistike zdar a prírode zvlášť.

Copyright (c) 2015 - Nagy Albert Veľký Meder. All rights reserved.
Návrat na obsah